YLKK modular motors
YLKK Series motors ua raws li lub teb chaws tus qauv GB755 thiab cov qauv IEC cuam tshuam. Lub cev muaj zog yog welded los ntawm hlau phaj, thiab muaj kev ruaj khov zoo heev thiab kev co tsis kam. Lawv tau tsim nrog F rwb thaiv tsev qauv thiab VPI lub tshuab nqus tsev siab impregnation txheej txheem. Lub kaw lus tsis tu ncua filling thiab tawm bearing ua kom yooj yim txij nkawm.
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
| Qhov loj ntawm lub thav duab | 355-710 (6kV) /400-710(10kV) |
| Tso zis | 185kW-3150kW (6kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Voltage/zaus | 6kV, 10kV/50Hz |
| Kev teeb tsa | IM V1 |
| Kev tiv thaiv qib | IP44/IP54/IP55 |
| Txoj kev txias | IC611/IC616 |
| Chav kawm rwb thaiv tsev | F |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -15°C ~ + 40°C |
| Lub Luag Haujlwm | S1 |
| Qhov tseem ceeb ntawm kev pabcuam | 1.0 |
Kev teeb tsa thiab qhov ntev tag nrho (6KV)
| Tus lej ntawm tus ncej. | Ncej | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 xyoo |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 xyoo |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800 xyoo
|
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320 xyoo
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000 xyoo
|
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600 xyoo
| 1500 xyoo
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600 xyoo
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 xyoo | 1800 xyoo | 1700 xyoo | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 xyoo | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Lus Cim: Cov ntaub ntawv teev nyob rau hauv lub rooj yog rau cov neeg siv siv. Yog tias muaj qhov tsis sib xws nrog cov ntaub ntawv random, cov ntaub ntawv random yuav tsum ua tus thawj coj.
Kev teeb tsa thiab qhov ntev tag nrho (10KV)
| Tus lej ntawm tus ncej. | Ncej | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320 xyoo
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600 xyoo
| 1500 xyoo
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600 xyoo
| 1200
| 3300
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 xyoo | 1800 xyoo | 1700 xyoo | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 xyoo | 1300 | 3600 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Lus Cim: Cov ntaub ntawv teev nyob rau hauv lub rooj yog rau cov neeg siv siv. Yog tias muaj qhov tsis sib xws nrog cov ntaub ntawv random, cov ntaub ntawv random yuav tsum ua tus thawj coj.







