IE2 Lub Cev Muaj Zog Zoo
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
| Tus Qauv | IEC60034-30 |
| Qhov loj ntawm lub thav duab | 80-355 |
| Tso zis | 0.18kW-355kW |
| Chav kawm ua haujlwm tau zoo | IE2 |
| Voltage/zaus | ≤1000V / 50Hz, 60Hz |
| Kev tiv thaiv qib | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Chav kawm rwb thaiv tsev / Chav kawm kub nce siab | F\B |
| Kev teeb tsa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -15°C -+40°C |
| Cov av noo sib piv yuav tsum tsawg dua 90% | |
| Qhov siab yuav tsum qis dua 1000m saum hiav txwv | |
| Txoj Kev Txias | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Lub Luag Haujlwm | S1 |
| Qhov tseem ceeb ntawm kev pabcuam | 1.0 |
Cov Khoom Siv Tsim Khoom
Kev Qhia Txog Kev Txiav Txim
● Daim ntawv teev khoom no tsuas yog rau cov neeg siv khoom siv xwb. Thov zam txim yog tias muaj kev hloov pauv rau cov khoom, yuav tsis muaj lus sau ntxiv ua ntej.
● Thaum koj xaj khoom, thov koj ua tib zoo saib cov ntaub ntawv xaj khoom, xws li lub zog, qhov hluav taws xob, qhov ceev, chav kawm rwb thaiv tsev, chav kawm tiv thaiv, hom kev teeb tsa, thiab lwm yam ntawm tus qauv lub cev muaj zog.
● Peb tuaj yeem mus rau kev tsim qauv thiab tsim cov khoom siv tshwj xeeb raws li koj xav tau.
1. Cov hluav taws xob tshwj xeeb, zaus thiab hwj chim.
2. Chav kawm rwb thaiv tsev tshwj xeeb thiab chav kawm tiv thaiv;
3. Sab laug nrog lub thawv sib txuas, ob lub ncej kawg thiab lub ncej tshwj xeeb;
4. Cov cav kub siab lossis cov cav kub qis;
5. Siv rau hauv thaj chaw siab lossis sab nraum zoov.
6. Lub zog siab dua lossis qhov kev pabcuam tshwj xeeb.
7. Nrog cov cua sov, cov kabmob lossis cov xov hlau ntawm PT100, PTC, thiab lwm yam.
8. Nrog encoder, insulated bearing, lossis insulated bearing kev tsim kho.
9. Lwm yam uas yuav tsum tau ua.









