IE1 Lub Cev Muaj Zog Zoo
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
| Tus Qauv | IEC60034-30 |
| Qhov loj ntawm lub thav duab | 80-355 |
| Tso zis | 0.18kW-315kW |
| Chav kawm ua haujlwm tau zoo | IE1 |
| Voltage/zaus | ≤1000V / 50Hz, 60Hz |
| Kev tiv thaiv qib | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Chav kawm rwb thaiv tsev / Chav kawm kub nce siab | F/B |
| Kev teeb tsa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -15°C ~ + 40°C |
| Cov av noo sib piv yuav tsum tsawg dua 90% | |
| Qhov siab yuav tsum qis dua 1000 m saum hiav txwv | |
| Txoj kev txias | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Lub Luag Haujlwm | S1 |
| Qhov tseem ceeb ntawm kev pabcuam | 1.0 |
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim
● Daim ntawv teev khoom no tsuas yog rau cov neeg siv cov ntaub ntawv xwb. Peb thov txim uas tsis tau ceeb toom ua ntej txog kev hloov pauv ntawm cov khoom.
● Thaum koj xaj khoom, thov qhia hom lub cev muaj zog, lub zog, qhov hluav taws xob, qhov ceev, chav kawm rwb thaiv tsev, chav kawm tiv thaiv, txoj kev teeb tsa, thiab lwm yam.
● Peb tuaj yeem tsim thiab tsim cov cav tshwj xeeb rau cov neeg siv khoom raws li hauv qab no
1. qhov hluav taws xob tshwj xeeb, zaus thiab lub zog
2. cov chav kawm tshwj xeeb rwb thaiv tsev thiab kev tiv thaiv
3. nrog rau sab laug tes davhlau ya nyob twg lub thawv, ob lub ncej kawg thiab cov ncej tshwj xeeb
4. Cov cav kub lossis kub tsawg.
5. Qhov siab siab lossis siv sab nraum zoov
6. Lub zog siab dua lossis cov yam ntxwv tshwj xeeb ntawm kev pabcuam
7. nrog cua sov, bearings lossis windings PT100, PTC, thiab lwm yam.
8. nrog encoder, cais bearings lossis cais bearing kev tsim kho
9. Lwm yam uas yuav tsum tau ua.









