Y Series (IP23) High Voltage Peb Theem Asynchronous Induction
Y series high voltage motor yog squirrel-cage peb theem asynchronous induction motor. Lub cev muaj kev tiv thaiv chav kawm IP23, qhov ntsuas voltage yog 6KV lossis 10 KV.
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
| Qhov loj ntawm lub thav duab | H355-710MM (6kV)、H450-710MM (10kV) |
| Lub zog ntsuas | 220kW-5000kW (6KV) , 250kW-3550kW (10KV) |
| Cov qib ntawm kev siv hluav taws xob zoo | IE1 |
| Voltage thiab zaus | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Cov qib kev tiv thaiv | IP23 |
| Cov qib ntawm kev rwb thaiv tsev / Kub nce | F |
| Txoj Kev Teeb Tsa | B3 |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -15C ~ + 40°C |
| Txoj Kev Txias | IC01 |
| Lub Luag Haujlwm | S1 |
| Qhov tseem ceeb ntawm kev pabcuam | 1.0 |
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim
● Daim ntawv teev npe no tsuas yog siv rau cov neeg siv xwb. Thov zam txim yog tias muaj kev hloov pauv ntawm cov khoom, yuav tsis qhia ntxiv ua ntej. Daim ntawv teev npe no tsuas yog siv rau cov neeg siv xwb. Thov zam txim yog tias muaj kev hloov pauv ntawm cov khoom, yuav tsis qhia ntxiv ua ntej.
● Thov nco ntsoov cov ntaub ntawv ntsuas thaum xaj khoom, xws li hom lub cev muaj zog, lub zog, qhov hluav taws xob, qhov ceev, chav kawm rwb thaiv tsev, chav kawm tiv thaiv, hom kev teeb tsa thiab lwm yam.
● Peb tuaj yeem tsim thiab tsim cov cav tshwj xeeb raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm cov neeg siv khoom:
1. qhov hluav taws xob tshwj xeeb, zaus thiab lub zog;
2. chav kawm tshwj xeeb rwb thaiv tsev thiab chav kawm tiv thaiv;
3. nrog lub thawv davhlau ya nyob twg ntawm sab laug, ob chav ncej kawg thiab ncej tshwj xeeb;
4. lub cev muaj zog kub lossis lub cev muaj zog kub qis;
5. siv rau ntawm thaj av tiaj tiaj lossis sab nraum zoov;
6. lub zog siab dua lossis qhov kev pabcuam tshwj xeeb;
7. nrog lub tshuab cua sov, PT100 rau cov bearings lossis winding, PTC thiab lwm yam;
8. nrog encoder, insulated bearings, lossis insulated bearing qauv;
9. nrog rau lwm tus neeg xav tau.






