IE5 Lub Cev Muaj Zog Zoo
IE5 Series motors yog lub cev muaj zog induction cage tsim raws li IEC60034-30 tus qauv thiab IE5 lub zog txuag.
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
| Tus Qauv | IEC60034-30 |
| Qhov loj ntawm lub thav duab | 80-355 |
| Tso zis | 0.75kW-315kW |
| Chav kawm ua haujlwm tau zoo | IE5 |
| Voltage/zaus | ≤1000V / 50Hz |
| Kev tiv thaiv qib | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Chav kawm rwb thaiv tsev / Chav kawm kub nce siab | F/B |
| Kev teeb tsa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -15°C ~ + 40°C |
| Cov av noo sib piv yuav tsum tsawg dua 90% | |
| Qhov siab yuav tsum qis dua 1000 m saum hiav txwv | |
| Txoj kev txias | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Lub Luag Haujlwm | S1 |
| Qhov tseem ceeb ntawm kev pabcuam | 1.0 |
Cov Txheej Txheem Tsim Khoom Hoobkas
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim
● Daim ntawv teev khoom no tsuas yog rau cov ntaub ntawv rau tus neeg siv xwb. Thov zam txim yog tias muaj kev hloov pauv rau cov khoom, yuav tsis muaj lus sau ntxiv ua ntej.
● Thaum koj xaj khoom, thov nco ntsoov cov ntaub ntawv ntsuas, xws li hom lub cev muaj zog, lub zog, qhov hluav taws xob, qhov ceev, chav kawm rwb thaiv tsev, chav kawm tiv thaiv, txoj kev teeb tsa, thiab lwm yam.
● Peb tuaj yeem tsim thiab tsim cov motors tshwj xeeb raws li cov neeg siv khoom xav tau raws li nram no
1. cov hluav taws xob tshwj xeeb, zaus thiab hwj chim
2. cov chav kawm tshwj xeeb rwb thaiv tsev thiab kev tiv thaiv
3. nrog rau lub thawv sab laug, ob lub ncej kawg thiab cov ncej tshwj xeeb
4. Cov cav kub siab lossis cov cav kub qis.
5. Siv rau sab nraum zoov lossis sab nraum zoov
6. Lub zog siab dua lossis cov yam ntxwv tshwj xeeb ntawm kev pabcuam
7. nrog cua sov, bearings lossis windings PT100, PTC, thiab lwm yam.
8. nrog encoder, cais bearings lossis cais bearing kev tsim kho.
9. Lwm yam uas yuav tsum tau ua.
Yog tias muaj ib yam ntawm cov khoom no uas koj xav tau, thov qhia rau peb paub. Peb zoo siab yuav muab tus nqi rau koj thaum koj tau txais cov lus qhia ntxaws ntxaws. Peb muaj peb cov kws tshaj lij R & D engineers los ua kom tau raws li txhua yam kev xav tau, Peb tos ntsoov yuav tau txais koj cov lus nug sai sai no thiab vam tias yuav muaj lub sijhawm los ua haujlwm nrog koj yav tom ntej. Txais tos tuaj saib peb lub tuam txhab.







