YH Marine Motors
YH series motors yog kaw tag nrho kiv cua txias peb theem asynchronous induction motor rau kev siv hauv dej hiav txwv.
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
| Qhov loj ntawm lub thav duab | 80-355 |
| Tso zis | 0.75kW-315kW |
| Voltage/zaus | ≤1000V / 50Hz, 60Hz |
| Kev tiv thaiv qib | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Chav kawm rwb thaiv tsev / Chav kawm kub nce siab | F/B |
| Kev teeb tsa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | 0°C ~+45°C |
| Cov av noo sib piv yuav tsum tsawg dua 90% | |
| Txoj kev txias | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Lub Luag Haujlwm | S1 |
| Qhov tseem ceeb ntawm kev pabcuam | 1.0 |
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim
● Daim ntawv teev npe no tsuas yog siv rau cov neeg siv xwb. Thov zam txim yog tias muaj kev hloov pauv ntawm cov khoom, yuav tsis qhia ntxiv ua ntej. Daim ntawv teev npe no tsuas yog siv rau cov neeg siv xwb. Thov zam txim yog tias muaj kev hloov pauv ntawm cov khoom, yuav tsis qhia ntxiv ua ntej.
● Thov nco ntsoov cov ntaub ntawv ntsuas thaum xaj khoom, xws li hom lub cev muaj zog, lub zog, qhov hluav taws xob, qhov ceev, chav kawm rwb thaiv tsev, chav kawm tiv thaiv, hom kev teeb tsa thiab lwm yam.
● Peb tuaj yeem tsim thiab tsim cov cav tshwj xeeb raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm cov neeg siv khoom:
1. qhov hluav taws xob tshwj xeeb, zaus thiab lub zog;
2. chav kawm tshwj xeeb rwb thaiv tsev thiab chav kawm tiv thaiv;
3. nrog lub thawv davhlau ya nyob twg ntawm sab laug, ob chav ncej kawg thiab ncej tshwj xeeb;
4. lub cev muaj zog kub lossis lub cev muaj zog kub qis;
5. siv rau ntawm thaj av tiaj tiaj lossis sab nraum zoov;
6. lub zog siab dua lossis qhov kev pabcuam tshwj xeeb;
7. nrog lub tshuab cua sov, PT100 rau cov bearings lossis winding, PTC thiab lwm yam;
8. nrog encoder, insulated bearings, lossis insulated bearing qauv;
9. nrog rau lwm tus neeg xav tau.
Cov ntawv thov
Peb muaj cov thev naus laus zis tsim khoom siab heev, thiab nrhiav cov khoom tshiab. Tib lub sijhawm, kev pabcuam zoo tau txhim kho lub koob npe zoo. Peb ntseeg tias tsuav yog koj nkag siab txog peb cov khoom, koj yuav tsum txaus siab los koom tes nrog peb. Tos ntsoov rau koj qhov kev nug.








